Haritada Göster

Forum İstanbul Helikopter Turu Simülasyonu

Dünyadaki ilk ve tek gerçek çekimli simülasyondur.

Forum İstanbul Helikopter Turu Simülasyonu
Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş

FORUM İSTANBUL HELİKOPTER TURU SİMÜLASYONU

Bir ülkenin bütün bölgelerini kapsayan dünyadaki ilk ve tek gerçek çekimli simulasyondur. Rüzgar, yağmur, kar, dokunma gibi realistik efektlerle zenginleştirilmiş 3 boyutlu helikopter ve kara çekimlerinden oluşan bu simulasyon farklı tur seçenekleri sunmaktadır.

İki tur seçeneği bulunmaktadır. 

1-Türkiye Turu:

Forum Istanbul’dan kalkan helikopterinizle İstanbul Topkapı Sarayı'nda Osmanlı tarihi, İzmir Bergama ve Efes'de Antik Yunan şehirleri, Antalya Aspendos'da Gladyatörler, Kaş'da sualtı dünyası, Muğla Fethiye'nin eşsiz güzelliği, Nevşehir Kapadokya Peri Bacaları'nın efsunu, Adıyaman'da görkemli Nemrut Dağı kalıntıları, özgün mimarisiyle Mardin Şehri, Trabzon'da büyüleyici Sümela Manastırı ve Bursa Uludağ'da kayak zevkini kapsayan bir tur atacaksınız. Simulasyon boyunca zaman zaman asırlar öncesine dönüş yapacak ve tarihi mekanlarda yaşanan anlara şahitlik edeceksiniz.

2-İstanbul Turu:

İstanbul semalarında helikopter turu atmak bu şehri gören herkesin hayali... İstanbul Boğazı'nın parıltısı, Kız Kulesi'nin efsunu, Dolmabahçe Sarayı'nın görkemi, Ayasofya'nın ihtişamı, Topkapı Sarayı'nın gizemi, Sultanahmet'in huşusu, Altın Boynuz Haliç'in sırları, Rumeli Hisarı'nda tarih ve Mısır Çarşısı'nda kalabalıklar sizleri bekliyor.

Kocatepe metro çıkışında alışveriş merkezine girmeden sağda bulunmaktadır. 

  • Alışveriş
  • Metro
  • Ücretsiz

Ulaşım

  • Metro
  • Minibüs

Otopark

  • Ücretsiz
10327
Son Güncelleme: 11 Temmuz 2015, Cumartesi
Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş

Yorumlar

0 Yorum, 0 İnceleme

Yorum Yaz

Yorum yazmadan sadece puanlama yapabilirsiniz...

>