İstanbul Avrupa Yakasında Bulunan Avm'ler

İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA BULUNAN AVM'LER NEREDELER?

  1. 212 Avm Outlet –Bağcılar    https://212outlet.com/
  2. A Plus Avm - Bakırköy         http://atakoyplus.com/alisveris/
  3. Airport Avm /Outlet - Bakırköy    http://airportavm.com.tr/
  4. Akbatı Avm - Esenyurt.   https://www.akbati.com/
  5. Akmerkez Avm - Etiler.    https://www.akmerkez.com.tr/
  6. Aqua Florya Avm – Florya.    https://aquaflorya.com/
  7. Arena Park Avm - Halkalı.      https://www.arenaparkavm.com/
  8. Armoni Park Avm/Outlet - Sefaköy.      https://www.armonipark.com/
  9. Astoria Avm – Esentepe /Şişli.      http://www.astoria.com.tr/-astoria_magazalar
  10. Atirus Avm - Büyükçekmece.        https://www.atirus.com.tr/
  11. Axis İstanbul Avm- Eyüp.           https://www.axisistanbulavm.com.tr/
  12. Axis Kağıthane Avm - Kağıthane.    https://www.axisavm.com.tr/magaza.html
  13. Avlu 34 Avm- Arnavutköy.        http://www.avlu34.com/
  14. Beylikdüzü Migros Avm -Beylikdüzü.    https://www.beylikduzumigrosavm.com/
  15. Biz Cevahir Haliç Avm – (Alibeyköy) Eyüp.     https://www.bizcevahirhalicavm.com/
  16. Capacity Avm - Bakırköy.   https://www.capacity.com.tr/
  17. Carousel Avm – Bakırköy. https://www.carousel.com.tr/
  18. Cevahir Avm İstanbul - Şişli. http://www.istanbulcevahir.com/
  19. City Center Outlet - Esenyurt. https://www.citycenteroutlet.com/magazalar/
  20. City’s Nişantaşı Avm - Nişantaşı. https://www.citysnisantasi.com/
  21. Demirören İstiklal Avm – Beyoğlu. https://istiklalavmtr.com/
  22. Deposite Avm Outlet - İkitelli. http://www.deposite.com.tr/avm/
  23. Flyinn Avm - Florya. http://www.flyinn.com.tr/
  24. Forum İstanbul Avm - Bayrampaşa. https://www.forumistanbul.com.tr/
  25. Galataport İstanbul - Beyoğlu. https://www.galataport.com/
  26. Galleria Ataköy Avm - Ataköy.  https://www.galleria.com.tr/
  27. Güneşli Park Avm - Güneşli. http://gunesliparkavm.com/
  28. Historia Avm – Fatih. https://www.historia.com.tr/
  29. HOM Desing Center/Skyland İstanbul - Kağıthane. https://skylandhom.com/
  30. İsfanbul Avm Temapark/Shopping Center - Eyüp. https://www.isfanbulavm.com/
  31. İstinye Park Avm - Sarıyer  https://istinyepark.com.tr/tr/
  32. Kadir Has Avm - Bahçelievler. http://www.kadirhascocukdunyasi.com/Anasayfa
  33. Kale Center/Outlet - Güngören. https://www.kalecenter.com.tr/
  34. Kanyon Avm – Levent. https://www.kanyon.com.tr/
  35. Kipa Silivri Avm- Silivri. https://www.kipaavm.com.tr/etkinlikler/39
  36. Koru Florya Avm – Florya. 
  37. Mall of İstanbul Avm - Başakşehir.  https://www.mallofistanbul.com.tr/
  38. Marmara Forum Avm - Bakırköy.   https://www.marmaraforum.com.tr/
  39. Marmara Park Avm - Beylikdüzü.  https://www.marmarapark.com/
  40. Metro City Avm - Levent.  https://metrocity.com.tr/
  41. Metro Port Avm - Bahçelievler. https://www.metroportavm.com.tr/
  42. Oasis Cadde - Güneşli.  https://www.oasiscadde.com/
  43. Olimpa Avm – Başakşehir.  https://www.olimpaavm.com/
  44. Olivium Avm/Outlet - Zeytinburnu. https://www.olivium.com.tr/tr
  45. Özdilek Park İstanbul  - Şişli. https://www.ozdilekparkistanbul.com.tr/
  46. Pelican Mall Avm – Avcılar. http://www.pelicanmall.com.tr/
  47. Perla Vista Avm - Beylikdüzü. https://perlavista.com/
  48. Prestige Mall Avm- Bahçeşehir. https://prestigemall.com.tr/
  49. Profilo Avm – Mecidiyeköy. http://www.pam.com.tr/
  50. Sapphire Çarşı – Kağıthane. https://www.sapphireavym.com/
  51. Starcity Avm/Outlet – Yenibosna. https://www.starcity.com.tr/
  52. Torium Avm – Avcılar. https://www.torium.com.tr/
  53. Trump Avm – Şişli.  https://www.trumpalisverismerkezi.com/
  54. Vadistanbul Avm - Sarıyer. https://www.vadistanbul.com/
  55. Vega İstanbul Avm - Sultangazi. https://www.vegaavmistanbul.com/
  56. Venezia Mega Outlet – Küçükköy. https://www.veneziamegaoutlet.com/shops
  57. Vialand Avm – Eyüp. https://vialand.com/
  58. White Hill Avm – Eyüp. https://whitehill.com.tr/
  59. Zeruj Port Avm - Zeytinburnu. https://zerujportavm.com/
  60. Zorlu Center Avm – Beşiktaş   https://www.zorlucenter.com.tr/

Pınar Vapur

info@istanbulugeziyorum.com

Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş

Yorumlar

0 Yorum, 0 İnceleme

Yorum Yaz

Yorum yazmadan sadece puanlama yapabilirsiniz...