Gardırobunuzun Vazgeçilmezi: Şık ve Zarif Şal Modelleri

GARDIROBUNUZUN VAZGEÇİLMEZİ: ŞIK VE ZARİF ŞAL MODELLERİ

Her sezon tesettürlü kadınlar gardıroplarını yeni şallar ile doldurmak istiyor. Levidor birbirinden şık ve zarif şal modelleri ile kadınlar gardıroplarının vazgeçilmezi olacak ürünleri sunuyor. Farklı renk ve desenli şal modelleri sayesinde kadınların farklı giyim ürünlerine uygun olacak şalları edinmelerini sağlıyor.

Şık ve Zarif Şal Modelleri

Şal kullanarak şık olmayı isteyen kadınlar Levidor ürünleri sayesinde isteklerine kolayca ulaşıyorlar. Markanın rahatlık anlayışı sayesinde beğendikleri şalları her ortamda rahatlıkla kullanabiliyorlar.

Levidor tarafından satışı yapılan şal modellerinden bazılarını ise şunlar oluşturuyor;

• Twill şal
• Penye şal
• Monogram şal
• Aspen şal
• Medine ipeği şal
• Pamuklu şal
• Angel şal
• Bürümcük şal
• Atlantis simli şal
• Hawai şal
• Jakar şal
• Saly abiye şal
• Jakarlı elegance şal
• Cazz şal

Bunların yanı sıra şal yapımında zorluk yaşayan kişiler için hazır şal modelleri de Levidor tarafından satış sunuluyor. Böylelikle dışarıya çıkmak için kadınların şal yapımı nedeniyle zaman kaybetmesinin önüne geçiyor.

Renk Çeşitliliğine Sahip Şal Modelleri

Kadınlar kıyafetlerinde renk uyumuma özen gösteriyor. Bu nedenle beğendikleri modellerde renk arayışına giriyorlar. Levidor ipek ve bambu şal modellerinin geniş renk çeşitliliğinin bulunması kadınların istedikleri rengi kolayca bulmasını sağlıyor.

Markanın ipek, bambu ve janjan şal modellerinde öne çıkan renkleri ise şunlar oluşturuyor; menekşe, leylak, petrol, bej, fuşya, lila, zümrüt, vizon, mor, gümüş ve sütlü kahve renkleri oluyor.

Şal Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Şal takmayı isteyen kadınların seçiminde dikkat etmeleri gerekiyor. Doğru ürünü seçmeleri sayesinde şalları istedikleri sürece kullanabiliyorlar. Şal seçiminde ilk olarak kaliteli kumaşın aranması gerekiyor. Levidor şallarının tamamında kaliteli olan kumaşlar tercih edildiği içinse seçimleri kolaylaşıyor.

Kumaş dışında şalların kullanım amacına uygun olması önem taşıyor. Özel günler için şalların abiye, simli, Medine ipeği, saly abiye ve ipek şal modelleri uygun tercih oluyor. Bunun dışında şal kalınlıklarının mevsime uygun olmasına dikkat edilmesi gerekiyor. Firmanın her mevsime uygun şallarının bulunması sayesinde sezon değişimlerinde uygun şalların bulunması kolaylaşıyor.

Zarif Şal Modellerinde Bakım Özellikleri

Kaymayan, iç göstermeyen ve şık olan Levidor şallar her yaştan kadının zevkine hitap ediyor. Markaya ait şalları uzun süreli olarak kullanmak isteyen kişilerin ise şalların bakım ve temizliklerini eksiksiz şekilde yapması gerekiyor.

Jakar, abiye ve örgü şal ürünlerinde yıkama önerilerine dikkat etmek gerekiyor. Örneğin şalların çamaşır makinesine atılmaması gerekiyorsa kadınların elde yıkama yapmaları gerekiyor. Bu sayede şallar uzun ömürlü olarak kullanılabiliyor. Bunun dışında şal dokularına zarar vermeyecek deterjan kullanılması gerekiyor. Şalın dokusuna zarar vermemek için yıkama öncesi mutlaka etiketleri okumak gerekiyor.

Şal Fiyatlar

Zarif, şık ve kullanışlı Levidor şallarında fiyatlar modele göre değişiyor. Ancak firmanın koleksiyonunda farklı bütçelere uygun şalları bulmak mümkün oluyor. Şalların desen ve işçiliğinin artması fiyat üzerinde etkili oluyor. Markanın şalları için uyguladığı indirimler ise kaliteli ve şık şalların daha uygun fiyattan edinilmesini sağlıyor.

Tüm şal modellerine https://www.levidor.com.tr/sal adresinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş


Yorumlar

0 Yorum, 0 İnceleme

Yorum Yaz

Yorum yazmadan sadece puanlama yapabilirsiniz...