Haritada Göster

Beykoz Karlıtepe Mesiresi

Beykoz Karlıtepe Mesiresi 3 köprüyü gören iddialı İstanbul manzarasıyla, geniş bir alana sahip, temiz havasıyla ziyaretçilerini bekliyor.

Beykoz Karlıtepe Mesiresi
Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş

İSTANBUL'UN EŞSİZ MANZARASINA SAHİP KARLITEPE MESİRE ALANI

İstanbul'un kalabalık günlük yaşamından bir mola vermek ve doğayla iç içe huzurlu bir zaman geçirmek isteyenler için Karlıtepe Mesire Alanı, mükemmel bir seçenek sunuyor. Bu eşsiz mekan, 3 köprüyü gören iddialı İstanbul manzarasıyla ve temiz havasıyla ziyaretçilerini etkiliyor. 

Karlıtepe Mesire Alanı, İstanbul'un stresinden uzaklaşmak ve doğanın tadını çıkarmak isteyen herkes için mükemmel bir kaçış noktasıdır. Eşsiz manzarası, doğal güzellikleri ve çeşitli aktiviteleriyle unutulmaz bir deneyim sunar. Gel, Karlıtepe'ye doğru bir yolculuğa çık ve şehrin gürültüsünden uzaklaş, doğanın tadını çıkar!

Doğa İle İç İçe Aktiviteler

Karlıtepe, doğa severler için dünyadaki bir cennet misali yer. Seyir teraslarından, İstanbul'un nefes kesen manzarasını izlemek mümkün. Ayrıca piknik alanları, gezinti ve spor alanları, bisiklet ve yürüyüş yollarıyla aktivite dolu bir gün geçirebilirsiniz. Temiz havanın keyfini çıkarırken, doğanın sakinliğiyle ruhunuzu dinlendirebilirsiniz.

Lezzet Dolu Mola

Karlıtepe'de yorucu bir günün ardından lezzet dolu bir mola için modern kır restoranını tercih edebilirsiniz. Burada, İstanbul'un en güzel manzarasına karşı oturarak lezzetlerini tadabilirsiniz. Ayrıca, temiz bir ortamda mangal keyfi için doğal gazlı mangal ünitelerinin bulunduğu kameriyelerde keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Karlıtepe Mesiresi'nin Sunduğu Olanaklar

Karlıtepe Mesiresi, 254 dönümlük bir arazide kurulmuş ve ziyaretçilere çeşitli aktiviteler sunuyor. İçerisinde 77 seyir terası, 2,5 km yürüyüş yolu, 560 m bisiklet parkuru, piknik ve spor alanları ile 2 amfi tiyatro bulunuyor. Ayrıca, restoran, büfeler, kameriyeler, yağmur barınakları ve piknik masaları gibi tesisler de mevcut. Golf arabalarıyla ücretsiz gezinti imkanı da sağlanmaktadır. Ziyaretçilerin konforu için 645 araçlık bir otopark ve mescitler de alanın içerisinde yer alıyor.

Kolay Ulaşım ve Ziyaret Bilgileri

Karlıtepe Mesire Alanı, İstanbul'un çeşitli noktalarından kolayca ulaşılabilir. Toplu taşıma araçları veya özel araçlarla rahatlıkla ziyaret edilebilir. Haftanın her günü ziyaretçilere açıktır.

Adres: Gümüşsuyu Mahallesi Doğa Sokak No: 30-38 Beykoz/İSTANBUL

  • Park ve Bahçeler
  • Manzaralı Yerler
Ulaşım

  • Özel Araç

Kaynak: Beykoz Belediyesi

467
Son Güncelleme: 02 Mayıs 2024, Perşembe
Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş

Yorumlar

0 Yorum, 0 İnceleme

Yorum Yaz

Yorum yazmadan sadece puanlama yapabilirsiniz...

>